Monique van Loon

Monique van Loon

Directeur

monique@jebber.nl

Keywords: resultaatgericht, teamwork, conceptontwikkeling, motto: “hoe kan het wél?”

Tjibbe Teernstra

Tjibbe Teernstra

Ontwikkelmanager

tjibbe@jebber.nl

Keywords: pragmatisch, ondernemend, optimistisch, efficiënt.

Aline Doppenberg

Aline Doppenberg

Conceptontwikkelaar

aline@jebber.nl

Keywords: vindingrijk, energiek, samenwerken.

Özüm Yilmaz

Özüm Yilmaz

Financieel medewerker

ozum@jebber.nl

Keywords: verantwoordelijk, serieus, klantgericht.

Nico Scheurwater

Nico Scheurwater

Projectmanager

nico@jebber.nl

Keywords: ambitieus, resultaatgericht, analytisch, gestructureerd.

Marieke Rippe

Marieke Rippe

Contractvoorbereiding en communicatie

marieke@jebber.nl

Keywords: collegiaal, actief, behulpzaam, klantgericht.

Marcel van Kooten

Marcel van Kooten

Projectmanager

marcel@jebber.nl

Keywords: oplossingsgericht, flexibel, geduldig.

Jetse Vink

Jetse Vink

Projectmanager

jetse@jebber.nl

Keywords: overzicht, resultaatgericht, oog voor detail.